Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5