Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
Vampire in the GardenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0