Titles you rated
HappyendRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5- Dear Breaky YouthRated ★ 2.5
- Spring, Me, and the Two of UsRated ★ 3.0
- MY!Rated ★ 3.0
- My Lifelong Wish Is Just Peanuts!Rated ★ 1.0
- AnamnesisRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Today, EndRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Just For Meeting YouRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5