Movies
Ratings
245
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ArmadilloRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 1.5
FrankRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5