Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- BakumanRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5