Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 1.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
1408Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 0.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0