Movies
Ratings
96
BlitzRated ★ 4.0
TakersRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0