Movies
Ratings
44
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 4.5
RansomedRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
FailanRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0