Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0