Titles you rated
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Kodoku no Gourmet 2023 SPRated ★ 4.0
- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5