Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0