Movies
Ratings
434
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Super Mario Bros.Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Bottle RocketRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0