Movies
Ratings
515
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 4.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0