Movies
Ratings
274
The PiratesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0