Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0