Movies
Ratings
877
Hijack 1971Rated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0