Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
BURN·ERated ★ 4.0
Groot's First StepsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Prey for the DevilRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
AfflictedRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5