Movies
Ratings
417
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0- DreamRated ★ 1.0
StokerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
GraceRated ★ 4.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0