Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0