Titles you rated
A Perfect MurderRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 2.0
The Last StandRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0