Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0