Movies
Ratings
141
CoralineRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
My♡PuppyRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0