Series
Ratings
15
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5