Series
Ratings
60- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Fall For YouRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0