Series
Ratings
94
UnnaturalRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5