Titles you rated
Don JonRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
OnceRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 3.0