Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0