Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0