Series
Ratings
286
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Archive 81Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5