Series
Ratings
17
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0