Titles you rated
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0