Titles you rated
The Dream SongsRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.5
HoneyRated ★ 1.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
Kids are fineRated ★ 3.5
Please Don’t Save MeRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 1.5- HyperventilationRated ★ 3.0