Series
Ratings
286
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Always HomeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Heesu in Class 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0