Series
Ratings
117
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Brave Detectives 4Rated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0