Movies
Ratings
133
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0