Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RitualRated ★ 2.5
Period. End of Sentence.Rated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
ReboundRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0