Series
Ratings
71
Busted! Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0