Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5