Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5