Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5