Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.5