Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5