Titles you rated
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
Our BodyRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 2.5
Water LiliesRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
TarRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0