Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0