Series
Ratings
25
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5