Series
Ratings
20
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0