Movies
Ratings
569
It's What's InsideRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 0.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
SleepRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 4.0
Things Heard & SeenRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
The SinRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 2.5