Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.0
Doctor ZhivagoRated ★ 1.0
After EarthRated ★ 1.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 1.0
HolidayRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0