Series
Ratings
48
KarmaRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Invincible Baseball TeamRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.5