Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5